Praktické informace
PICHON
  • Ústředna : +33 (0)2 56 45 21 00
  • Fax : +33 (0)2 56 45 21 20
  • Prodej : (+42) 07 77 751 100
PICHON S.A. Boulevard André Malraux, Landivisiau - France Vyhledejte společnost na mapě(Google Maps) GPS souřadnice : Východní délka : 48°30'51" N Severní šířka : 48°30'56" O

Práva

Autor: ETS MICHEL PICHON

Fotografie a schémata: ETS MICHEL PICHON

Vývoj a grafický design: Intuiti.

Autorská práva a/nebo práva na fotografie, kresby a grafiku

Všechna práva na texty, obrázky, animace, loga, videa, zvuky, grafiku, ilustrace, plány a dokumenty ke stažení a rovněž všechna práva na veškerý obsah stránek www.pichon-industries.com , včetně publikování na těchto webových stránkách, jsou rezervována společností ETS MICHEL PICHON. Tyto materiály jsou chráněny autorským právem a nesmějí být třetími stranami použity, kopírovány, pozměňovány nebo distribuovány  pro komerční účely.

Pokud společnost ETS MICHEL PICHON neuvede jinak, pak jsou veškeré záležitosti jako loga, registrační značky, firemní značky, názvy výrobků, nápisy a emblémy chráněny a jako takové nemohou být použity bez zvláštního předchozího písemného souhlasu ze strany společnosti ETS MICHEL PICHON pro reklamní účely nebo pro účely veřejného šíření informací.

V důsledku toho nesmí být žádný z těchto předmětů jakýmkoliv způsobem reprodukován, modifikován, šířen, komerčně využíván nebo znovu používán bez předchozího písemného souhlasu ze strany společnosti ETS MICHEL PICHON. Jako žádost o povolení k použití nebo pro příslušné informace prosíme použijte náš kontaktní formulář.

Všechny odkazy na stránkách společnosti ETS MICHEL PICHON, které se týkají jiných poskytovatelů služeb, jsou uvedeny pouze za účelem většího pohodlí uživatelů. Nicméně, společnost ETS MICHEL PICHON nepřijímá žádnou zodpovědnost za obsah takových stránek. Přítomnost odkazů na stránky třetích stran nesmí být považována za doporučení nebo schvalování těchto stránek či informací a obsahu, které tyto stránky obsahují. Jen uživatel sám je zodpovědný za používání těchto odkazů.

Používání těchto stránek nesmí mít za následek jakýkoliv smluvní nebo jiný vztah mezi společností ETS MICHEL PICHON a uživatelem. Společnost ETS MICHEL PICHON si vyhrazuje právo kdykoliv provádět změny v obsahu a formátu těchto webových stránek.

Ochranné známky

Názvy jako PICHON, ETS MICHEL PICHON, názvy sortimentu společnosti PICHON a názvy souvisejících produktů a služeb jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti ETS MICHEL PICHON.

Ostatní značky jsou rovněž zmiňovány. Tyto značky jsou obecně označovány pomocí velkých písmen. Tyto značky jsou používány společností ETS MICHEL PICHON buď se souhlasem jejich majitele, nebo jako jednoduché označení výrobků a služeb z nabídky společnosti ETS MICHEL PICHON.

Rozmnožování, napodobování, použití nebo zobrazování těchto značek bez předchozího souhlasu společnosti ETS MICHEL PICHON, nebo souhlasu příslušných vlastníků, naplňuje skutkovou podstatu padělatelského činu.

© 2011 PICHON